בריכות שחיה לבית

 
כאשר נופלת בידיכם ההחלטה להקים בריכת שחייה ביתית, אחד מהדברים החשובים שיש לדעת עליהם  הוא האם הבריכה תהיה עילית או שקועה באדמה. הבריכה העילית נמצאת מעל פני הקרקע, קלה יותר להקמה ואינה דורשת חוץ מהרכבה, עבודה מורכבת אחרת, בניגוד אל בריכת שחייה מקצועית לבית, המיוצרת מבטון,  רישיון מיוחד מהוועדה לתכנון ובנייה, אדריכל ,חדר מכונות, חימום סולארי ועוד.
 
מי שמעוניין בבריכת שחייה עילית, יכול לבנות בריכת שחייה העשויה מעץ טבעי, שמצופה בויניל, אבל אפשר בהחלט, למצוא בריכות שחייה פשוטות יותר שעשויות מיריעות פוליאסטר בלבד. ניתן למצוא בריכות שחייה ביתיות בכל מיני צורות, עם עגולות, מלבניות, מרובעות ועוד. בריכות שחייה שהן מאסיביות ומקצועיות יותר, כרוכות בהשקעה גדולה יותר, אבל רבים מבעלי הבתים, רואים בבריכה זו, השקעה לטווח הארוך, היות והבריכה מייפה את החצר, מעניקה יוקרה לבית וערכו של הנכס עולה בהרבה.
 
בריכת שחייה מקצועית- השקעה מתגמלת ומשתלמת
 
כאשר מדובר על בריכת שחייה מאסיבית, שנראית מקצועית יש לדעת כי מדובר בבריכת שחייה ביתית שהיא שקועה ועשויה מבטון. מראה של בריכה זו הינו מרהיב, היות וניתן לצפות את הקרקעית של הבריכה בפסיפס מרהיב, ניתן להתקין תאורת לילה מדהימה, מערכת שמע בבריכה, מה שישדרג ויגרום לבריכה להיות בעלת מראה מיוחד ומרהיב לכל הדעות.. יש לדעת על הקמת בריכות השחייה האיכותיות שבנויות באדמה. ראשית, יש לתכנן את הבריכה באמצעות אנשי מקצוע, יש לאסוף את המידות ולתכנן מה המיקום שיהיה אידיאלי לבריכה זו. השלב השני- ההקמה, יש לחפור את הבור הגדול ששם תהיה ממוקמת הבריכה ויש לבצע עבודות חיפוי ואיטום מקצועיות. השלב השלישי הינו הגימור.
 
המחירים של בריכות השחייה האיכותיות שבנויות באדמה, עשויים להיות שונים, יש לבחון היטב את התקציב שלכם מבחינת ההשקעה, היות ובבריכות שחייה איכותיות שקועות באדמה, השמיים הם הגבול.
 
חומרי גלם נוספים שמהם מיוצרת ונבנית הבריכה המתועשת
 
בריכת בטון יוקרתית ביתית, הבנויה באדמה, נקראת "בריכה מתועשת". השלד של בריכה זו, עשוי מפלדה מגלוונת ויש לבנות בריכה זו, כאשר הבית עצמו נבנה. מדובר על יציקת בטון בקרקע, איטום הרמטי למנוע את חדירת המים לקרקע וציפוי הבטון בקרמיקה יוקרתית.
 
ישנן חברות להקמת בריכות שחייה שהן וותיקות שנים ומתמחות בבניית בריכות מתועשות, שלרוב מתאימות לחצרות גדולים יותר. כדאי לברר ולקבל כמה הצעות מחיר, לבצע סקר מחירים ורק אז, ניתן יהיה להחליט על פי התקציב שלכם, איזה סוג בריכת שחייה אתם בוחרים, מה הגודל שלה ומי מהחברות השונות, תתאים להקמת בריכת השחייה הביתית שלכם.
 
 
 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון