כיסוי לבריכה - רוני פולס

כיסוי לבריכת השחייה הפרטית שלך

תשמור על המשפחה שלך בטוחה!


בטיחות היא הצעד הראשון בחשיבה על כיסוי בריכה, מעבר לכך שהכיסוי שומר על בריכת שחייה נקייה וחמימה,
הכיסוי לבריכת השחייה הפרטית שלכם הוא בראש ובראשונה מצרך בטיחותי בבריכת השחייה שלכם.

בעזרת הכיסוי תצליחו

 לשמור על בטחון משפחתכם
 להרחיק אבק ולכלוכים מהבריכה
 לשמור על רמת הכימיקלים בבריכת השחייה
  להפחית אידוי מים
 הכיסויים מגיעים בשלל עיצובים ודגמים בהתאם לרצון הלקוח
הכיסוי לבריכת השחייה שלכם מוזמן אישית על -פי מידות הבריכה וצורתה,את כיסוי הבריכה ניתן להתקין גם לאחר בניית הבריכה בצורה עילית או מוסתרת, יש מספר רב של כיסויים כל אחד ותכונותיו שלו.
  • כיסוי סולארי (תרמי)
מעביר דרכו את חום קרני השמש ומאפשר להשתמש בבריכה גם במהלך עונות המעבר כי הבריכה נשארת חמימה, ובכך שהוא מאפשר שימוש בבריכה גם בעונות, הכיסוי מנצל ביעילות רבה את קרני השמש לחימום מי הבריכה ומונע אידוי והתאדות מים וכימיקלים, כיסוי זה מגיע במגוון דגמים, גדלים וצבעים.

  • כיסוי תריס
 קל לתפעול ולהחלקה פשוטה על פני המים.
כיסוי זה ננעל באמצעות מערכת נעילה חשמלית, הכוללת נקודות אבטחה נוספות. הוא ניתן להתאמה אישית על פי בקשת הלקוח ומידות הבריכה. כיסויי התריס מגיעים עם בקר רחוק שניתן להתקין בכל מקום על פי רצון הלקוח ומאפשר פתיחה וסגירה של הכיסוי, כיסוי זה מתאים לכל סוגי הבריכות.

  •  כיסוי ידני
המיועד בעיקר לבריכות קטנות ולמערכות ספא וג’קוזי. מדובר בכיסוי זול יותר מכיסוי חשמלי אבל שומר על ניקיון, על חום המים במידה רבה. הוא ניתן לגלילה ידנית ולפריסה על הבריכה באמצעות חבלים המחוברים לידיות.

  • כיסוי חשמלי/הידראולי
מנצל ביעילות את קרני השמש לצורך חימום, בטיחותי מאוד, מונע את אידוי והתנדפות המים, מסייע לחיסכון, מים וכימיקלים, ידידותי לסביבה, וכולל  כיסוי חופה – קשיח, קל לתפעול.
 
אנו ב Roni Pools מתקינים את כל סוגי הכיסויים ומערכות נוספות
Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון