הקמת בריכת שחיה
 
לאחרונה אנו רואים את הטרנד החדש של הקמת בריכות שחייה, אם בבתים הפרטיים או בדירות הגג. חלום זה, הפך להיות מציאות לאנשים רבים, אך ישנן כמה סוגים של בריכות ויש לדעת ולהתייעץ, איזו בריכה מומלצת עבורכם, על פי תנאי השטח שברשותכם. מי שמעוניין בבריכה קבועה המיוצרת מבטון, כדאי כי יפנה לאדריכל ורצוי כי זה יהיה כבר בשלב הבנייה. רק חברות שמתמחות עם בניית בריכות בטון קבועות, כדאי שיעניקו את הצעת המחיר ויבצעו את התכנון בריכה זו, נקראת בריכה מתועשת, היא יקרה יותר, אך ההשקעה שלה היא שווה לטווח הארוך וכן, היא מעלה את ערך הנכס.
 
בררו מי מתמחה בבניית בריכות שחייה?
 
בישראל, קיימות לא מעט חברות, אשר עוסקות בבנייה של בריכות שחייה קבועות. כדאי כי תחפשו באמצעות הרשת, אך במידה ואתם מכירים חברים או משפחה שיש להם בריכה כזאת כבר שנים והם מרוצים, שאלו אותם מי בנה להם את הבריכה, מה היא מצריכה מבחינת התחזוקה וכדומה, כך שיהיה לכם מושג כללי לגבי כל הפרטים הנחוצים לכם למידע, לפני שתתחילו בחיפוש אחר אנשי מקצוע בתחום זה.
 
יש לקבוע פגישה עם לפחות שלוש חברות המתמחות בבנייה של בריכות שחייה קבועות, כך שתוכלו להבין מה זה מצריך וכמה זה יעלה. בנייה כזאת של בריכה, תיארך כ-10 ימים עד לשימושה בפועל. יש לציין, כי היות ואין מדובר בבריכה ציבורית, כי אם פרטית יש לדאוג לכללי הבטיחות ולגדר את הבריכה נכון, במיוחד אם ישנם ילדים קטנים בבית. כדאי כי תבקשו מחברות המקימות בריכות שחייה פרטיות, תיק עבודות של בריכות שהם כבר בנו, כך שתוכלו לקבל את הרושם הדרוש.
 
בריכת בטון או פיברגלס?
 
ניתן למצוא מחירים נמוכי יותר של בניית בריכות שחייה, על פי חומר הגלם, ניתן למשל לבנות בריכות שחייה באמצעות בריכת פיברגלס שמתאימה לגודל המיקום שתהיה מקובעת בקרקע, מה שמוזיל את המחיר, הכול כמובן על פי התקציב של כל אחד, העדפות שלו וכן הלאה.  בכל בריכה, יש לדאוג כי בקרקעיתה, יהיו סרטי הדבקה המונעים החלקה.
 
יש לברר את כל המידע בדבר בריכות שחייה בנויות, על מנת שתדעו מה היא מצריכה מכם, אם תוכלו להיעזר באופן קבוע בשירותי החברה שבנתה עבורכם את בריכת השחייה לגבי תחזוקה כגון : החלפת פילטרים, בדיקת חדר המכונות ועוד. יש לדעת בנוסף, מה מצריכה מכם הבריכה מבחינת עלות תחזוקתה השנתית, מה שיעניק לכם את התמונה המלאה
 

 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון