חימום סולארי לבריכות


בריכה שמעוניינים לעשות בה שימוש גם בעונת החורף, צריכה כי יהיה בה חימום סולארי לבריכות שחייה. שוק בריכות השחייה בארץ, רק התקדם והתפתח וניתן למצוא בתחום זה, גם פתרונות חימום, אשר חוסכות אנרגיה, כמו חימום באמצעות פאנלים סולאריים, אשר שואבים את האנרגיה מהשמש, גם בימי החורף, כשאר ישנם ימים שיש בהם שמש נעימה.
 
אנו היינו מודעים לכך, כי בעבר, הפקת אנרגיית חשמל, הייתה כרוכה בזיהום סביבתי, היות ובמסגרת שריפת המזות שהייתה מיועדת להפקת החשמל, נפלטים לאוויר גז חממה שפוגע בשכבת האוזון של כדור הארץ. פגיעה זו, בשכבת האוזון עשויה להוביל לאפקט ההתחממות הגלובאלית של כדור הארץ. הפקת חשמל באמצעות פאנלים סולאריים, פתרה את בעיות זיהום הסביבה באופן ניכר וכן, הוצאות של האנרגיה, כבר פחתו באופן משמעותי. מדובר על תהליך ירוק, אשר פועל באופן יעיל ואנו עדים לכך, כי רבים כבר אפילו מתקינים מערכות סולאריות שלמות לשימוש של כל החשמל בבית.


תנו לשמש לעשות לכם את העבודה...

 
בריכות שחייה, משמשות משפחות רבות גם בימי החורף, אך כמובן יש צורך לחמם את המים. הפקת חשמל באמצעות אנרגיה סולארית לבריכה, הינו פתרון ידוע לחיסכון באנרגיה וחימום יעיל של המים. בישראל, גם בימי החורף, ניתן למצוא שעות של שמש, אשר תהיינה מספיקות לחימום יעיל של בריכת השחייה הביתית שלכם, גם בימי החורף. היתרונות של החימום הסולארי הם מהותיים ניתן ליהנות כם משמירה על איכות הסביבה, החימום יתבצע תוך זמן קצר. על מנת לשמור על חום בריכת השחייה שלכם, יש להתקין בה מעטפת בידוד חום בשטחה של הבריכה.

אפס עלויות על חימום בריכת השחייה מבחינת הוצאות האנרגיה

 
כולנו יודעים , מה מחיר העלות של דוד חשמל, כאשר אנו מדליקים אותו במטרה להתקלח. יש להבין, מדוע לכולנו יש דודי שמש, כך שזה הדיוק אותו השימוש ואותו האופן , שבו אנו יכולים לגרום לבריכת השחייה להתחמם. כדאי, כי תשאלו את החברה שבונה עבורכם את בריכת השחייה, מה העלות של התקנת הפנלים והמערכת הסולארית בכלל וכך תבינו מה התקציב שעליכם להשקיע, כך שבעתיד, לא תהיינה לכם הוצאות כלל על חימום מי הבריכה.
 
אנשים רבים מוצאים כי הם מפעילים את גופם ומבצעים ספורט בריא, כאשר הם משתמשים בבריכת השחייה שלהם גם בימי החורף, כאשר הי כל כך נגישה. ניתן למצוא היום בבתים פרטיים רבים שיש להם שטח גינה גדול, ניתן להתקין בריכת שחייה שכל בני הבית יוכלו ליהנות ממנה, אם בימי הקיץ או אם בימי החורף, כאשר בריכת השחייה מחוממת  ונעימה לשחייה.
 
 
 
 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון