כיסוי לבריכה
 
אחד מהאביזרים ההכרחיים לתחזוקה נכונה של בריכות השחייה הפרטיות, הינם כיסויים לבריכות שחייה. הכיסוי, שומר על הניקיון של הבריכה ומונע מלכלוך, חול אבק ועלים הנמצאים בחצר, לחדור אליה. ניתן למצוא כיסויים ידניים המיועדים לבריכה, אך ישנם גם כיסויים חשמליים שהם קלים להפעלה. באמצעו הכיסוי של הבריכה, שומרים על ניקיונה, חוסכים בחומרי חיטוי, שומרים על המים בבריכה שלא יתאדו בקלות וכן, על חימום המים בעונה הקרה של השנה.
 
יש לציין, כי כיסוי ידני של בריכת השחייה, מופעל ידנית באמצעות סיבוב ידית. כיסוי זה, הינו זול יותר מכיסויים חשמליים והוא מתאים יותר לבריכות שחייה קטנות או לבריכות ספא שאינן גדולות יותר מ-6 מטרים ואורכן לא עולה על 3 מטרים. החומר שממנו עשוי כיסוי הבריכה, הינו PVC, הוא בטיחותי ומונע החלקה למים. את הכיסוי הידני שמיועד לבריכות השחייה הביתיות, ניתן למצוא עם שתי ידיות הפעלה על מנת ששני אנשים יפעילו אותו בו זמנית עם הפעלה קלה ומהירה יותר. יש להחליף אחת ל-7 שנים כיסוי בריכה.

כיסוי חשמלי לבריכה- היתרונות השונים

 
מי שיש לו כיסוי ידני לבריכת השחייה הביתית שלו, יכול לשדרג אותו לכיסוי חשמלי. החלפת המערכת והתקנת מסילות על מנת שהכיסוי יהיה כיסוי גלילה. למערכת זו, קיים מנוע. כיסוי הבריכה החשמלי, מחובר לציר המערכת של הגלילה וממוקם בתוך תא הגלילה של הכיסוי, קרוב לבריכה עצמה. המנוע של כיסוי זה, מורכב מגיר וגלגלי שיניים שנמצאים כבר במנוע עצמו. גלגלי השיניים שנמצאים במנוע, הם אלה שיוצרים את הסיבוב לפתיחה וסגירה אוטומטית של כיסוי הבריכה 
 
יש לציין, כי כיסוי חשמלי המיועד לבריכות הביתיות, מתאים לבריכות שחייה, אשר אינן עולות בגודלן על 10 מטרים באורכן לא עולה על 4 מטרים ברוחבן.

כיסוי בריכה הידראולי- הכיסוי שמתקדם ביותר עבור בריכת השחייה הביתית שלכם

 
אחד מכיסויי הבריכה שהוא מן המשוכללים והמתקדמים ביותר, הינו כיסוי בריכה הידראולי. מדובר על מנוע הידראולי שממוקם בחדר המכונות של הבריכה, הוא בטוח ומרוחק מבריכת השחייה. בתא הגלילה של כיסוי זה, ישנה מערכת הגלילה שיש בה בוכנת שמן שמחוברת לקצה המערכת. הבוכנה מחוברת עם שני צינורות הידראוליים העמידים ללחץ השמן שהוא גבוה. לחץ השמן מופעל במעגל סגור ולכן, אין צורך בתחזוקה נוספת של הכיסוי ההידראולי. מדובר על כיסוי, המתאים יותר לבריכות שחייה שהן גדולות במיוחד שמצריכות כיסוי שיהיה גדול וכבד בהרבה משאר כיסויי הבריכה המוכרים לנו.
 
 
 
 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפון